Akce SUPERMOTO v Moravském Krumlově - změny v autobusové dopravě

Probíhá od 2022-07-15 08:00 do 2022-07-18 03:30

Spoje 16, 20, 58, 60, 68 a 112 linky 164 jedou od zastávky M. Krumlov, aut. nádr. odklonem ulicemi Dvořákova a Rakšická do zastávky M. Krumlov, Durdice.

Veškeré spoje linek 432, 441 a 442 , které jedou v úseku mezi zastávkami M. Krumlov, u parku resp. M. Krumlov, škola až M. Krumlov, aut. nádr. pojedou odklonem po obousměrné objízdné trase ulicemi Znojemská, Okružní, Rakšická a Dvořákova v Moravském Krumlově. Budou tak zcela vynechávat zastávky M. Krumlov, nám. a M. Krumlov, u parku (směr z města). Na objízdné trase nebudou obsluhovat žádné zastávky navíc.

Linka 440 jede mezi zastávkami M. Krumlov, aut. nádr. a Moravský Krumlov, poliklinika obousměrně odklonem ulicemi Dvořákova, Durdická, Okružní a Znojemská. Na objízdné trase obslouží všechny nácestné zastávky. Zastávku M. Krumlov, poliklinika obsluhuje v obou směrech jízdy na ul. Znojemské na straně blíže k poliklinice.

Linky 443, 444 a 445 jedou v úseku mezi zastávkami M. Krumlov, jatky až M. Krumlov, aut. nádr. pojedou odklonem po obousměrné objízdné trase ulicemi Okružní, Rakšická a Dvořákova v Moravském Krumlově. Budou tak zcela vynechávat zastávky M. Krumlov, Břízová; M. Krumlov, poliklinika; M. Krumlov, u parku a M. Krumlov, nám. Zastávku M. Krumlov, jatky budou obsluhovat na ulici Okružní. Na objízdné trase nebudou obsluhovat žádné zastávky navíc.

Linka xS41 trasa A pojede po obousměrné objízdné trase mezi zastávkami Moravský Krumlov, u parku a Moravský Krumlov, aut. nádr. ulicí Znojemskou, Okružní, Rakšickou, Nádražní a opačně. Náhradou za zastávku Moravský Krumlov, náměstí zastaví v obou směrech na zastávce Moravský Krumlov, aut. nádr. Náhradou za zastávku Moravský Krumlov, u parku ve směru do Ivančic zastaví na zastávce Moravský Krumlov, poliklinika.

Rubrika

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer